Mendixe Başlamadan Önce Keşke Bilseydim Dediğim 10 Şey / 10 Things I Wish I knew before I Started with Mendix - Mendix Forum

Mendixe Başlamadan Önce Keşke Bilseydim Dediğim 10 Şey / 10 Things I Wish I knew before I Started with Mendix

1

Değerli Türk Mendix Community,

 

Mendix'in bize birbirimizle fikir alışverişinde bulunabileceğimiz eşsiz bir alan sağlamasından dolayı mutluyum!

 

Mendix özellikle Türkiye'de hızla büyüyor. Büyümeniz ve kayda değer bir kariyere sahip olmanız için birçok fırsat var. İrem Şen, Cem Gulbayir, Taner Gedikoğlu, ben ve çok daha fazlası gibi kilit oyuncularla, Mendix ile uygulama geliştirmeye daha hızlı başlamak, birbirinizden öğrenmek, momentumu kullanmak ve birlikte muazzam sinerjiler yaratmak için işbirliği yapmak için eşsiz bir şansa sahipsiniz.

 

Cem ile birlikte space Moderatörlerinden biriyim ve Mendix yolculuğunuza ister yeni başlıyor ister daha ileride olun, her birinize yardımcı olmak için elimden geleni yapacağım. Beklemeyin; ilk sorunuzu sorun, içerik yayınlayın ve benzer düşünen profesyonellerle bağlantı kurun.

 

Ve en iyisi: bu alanda tercih ettiğiniz dil olarak Türkçe kullanmaktan çekinmeyin!

 

Türkiye'de 1. Mendix Buluşmamızı gerçekleştirdiğimizi biliyor muydunuz? Eğer kaçırdıysanız, işte "Mendix'e Başlamadan Önce Keşke Bilseydim Dediğim 10 Şey" oturumunun kaydı

 

---------------------------

 

Dear Turkish Mendix Community,

 

I am happy that Mendix provides us with a unique space to exchange with each other!

 

Mendix is growing fast, especially in Turkey. There are a lot of opportunities for you to grow and have a remarkable career. With key players such as Irem Sen, Cem Gulbayir, Taner Gedikoglu, myself, and many more, you have the unique chance to get started faster in application development with Mendix, learn from each other, use the momentum and collaborate to create tremendous synergies together. 

 

I am, alongside Cem, one of the Space Moderators of the Turkish Mendix Community, and I will do my best to help each of you, whether you are starting or further in your Mendix journey. Don't wait; ask your first question, post content, and connect with like-minded professionals.

 

And the best: feel free to use Turkish as your preferred language in this space! 

 

Did you know that we already had our 1st Mendix Meetup in Turkey? In case you missed it, here is a recording of the session "10 Things I Wish I knew before I Started with Mendix"

Posted
1 comments

Böyle bir alanın Mendix Türkiye topluluğu için çok güzel gelişmelere öncülük edeceğini düşünüyorum. Sorarak, tartışarak ve paylaşarak hem gelişecek hem büyüyeceğiz. Mendix Forum'a Space özelliğini eklerken hedeflediğimiz tam olarak bu özgürlüktü. Hedefimizin hayata geçtiğini görmek gerçekten mutluluk verici. Aktif bir forum kullanıcısı olmasam da belki de bunu değiştirmenin vakti gelmiştir benim için:). 

Created